Dahua IPC-HFW2841T-ZAS-27135 8 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW2841T-ZAS-27135
Tento produkt již není v nabídce.
8 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 60 m, 1/2.7" 8 Megapixel progresivní CMOS, rozlišení 3840 x 2160 px @ 20 fps, 2688 x 1520 px @ 30 fps, citlivost 0,008 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 113–31°, V: 58–18°, D: 138–36°, IVS, Perimetr Protection, Tripwire, AWB, AGC, ROI, BLC , HLC, WDR, 3DNR, komprese H.265 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora smart codeků, ONVIF kompatibilní, slot na MicroSD kartu až 256 GB, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, vestavěný mikrofon, RJ-45, napájení 12 V DC/PoE(802.3af), pracovní teplota od -30 do +60 °C, IP 67, rozměry 238,5 x 90,7 x 90, 7 mm, hmotnost 0,77 kg
Parametry
RTMP protokol ano
Funkce pro vylepšení obrazu AGC, ROI, WDR, Starlight, BLC, 3DNR, HLC, AWB
Přísvit IR
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
I/O Alarm, Audio, Vestavěný mikrofon
Inteligentní funkce Perimeter Protection, Tripwire, IVS (Perimetr Protection)
Konstrukce Kompaktní
Délka přísvitu 60 m
Typ IP kamera
Podpora karet micro SD
Rozlišení 8 Mpx
Napájení 12 V DC, PoE