Dahua IPC-HFW2841T-ZAS-27135-BLACK 8 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW2841T-ZAS-27135-BLACK
8 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 60 m, 1/2.7" 8 Megapixel progressive CMOS, rozlišení 3840 x 2160 px @ 20 fps, 2688 x 1520 px @ 30 fps, citlivost 0,008 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 113°–31°, V: 58°–18°, D: 138°–36°, inteligentní funkce: IVS, Perimetr Protection, Tripwire, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, komprese H.265 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora smart codeků, ONVIF kompatibilní, slot na MicroSD kartu až 256 GB, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, vestavěný mikrofon, RJ-45, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry 238,5 x 90,7 x 90,7 mm, hmotnost 0,77 kg
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
RTMP protokol ano
Dahua série WizSense
Objektiv Zoom
Napájení 12 V DC, PoE