Dahua LM43-F400 43" UHD CCTV LED monitor
| LM43-F400
43" UHD CCTV LED monitor, uzpůsobený pro použití 24 hod. / 7 dní v týdnu, max. rozlišení 3840 x 2160 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, obnovovací frekvence 60 Hz, 1x VGA vstup, 2x HDMI 2.0 vstup, kontrast 1200:1, jas 350 cd/m2, 2x 8 W reproduktor, 1x Audio IN, 1x LAN RJ-45, 1x RS-232 (RJ-45), napájení 100-240 VAC 50/60 Hz, VESA 200x200 a 400x400 mm, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C, rozměry 968,2 × 559,4 × 60,2 mm, hmotnost 8,7 kg
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ monitoru Použití 24/7
Typ produktu Monitory
Výrobce DAHUA
Vstup VGA, HDMI
Rozlišení 4K
Použití 24/7 Ano
Úhlopříčky 43"
Hmotnost 11.2 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua IPC-HDBW4239RP-ASE-NI-0360B 2 Mpx dome IP kamera
Full HD dome IP kamera s funkcí Full-color Starlight. Díky této funkci jsou kamery schopny velmi ...
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
IPC-HDBW4239RP-ASE-NI-0360B
Archiv
2N® 9160336 Access Unit IP dotyková klávesnice a čtečka RFID 125 kHz, 13,56 MHz, NFC