Dahua LM43-F200 CCTV monitor
| LM43-F200
43" Full HD CCTV LED LCD monitor pro použití v podmínkách 24/7, max. rozlišení 1920 x 1080 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/ 178°, VESA 400 x 200, 1x VGA vstup, 2x reproduktor 4 W, 1x HDMI vstup, kontrast 1200:1, jas 330 cd/m2, napájení 230 V AC, spotřeba 75 W, stojan na stůl, dálkový ovladač, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C, rozměry 969,1 x 566,8 x 82,4 mm, hmotnost 7,4 kg
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ monitoru Použití 24/7
Typ produktu Monitory
Výrobce DAHUA
Vstup VGA, HDMI
Rozlišení Full HD
Úhlopříčky 43"