Dahua IPC-HFW3549T1-ZAS-PV-27135-S5 5 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW3549T1-ZAS-PV-27135-S5
Tento produkt již není v nabídce. Přejít na nový model
5 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 50 m, přísvit ve viditelném spektru 40 m, 1/2.7" 5 Megapixel progresivní CMOS, rozlišení 2960 x 1668 px 20 fps, 2688 x 1520 px 30 fps citlivost 0,003 lx @ F1.0 (Color, 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 113–36°, V: 57–20°, D: 137–40°; inteligentní funkce: IVS, Perimetr Protection, SMD 4.0, AcuPick, Smart Search, AI SSA; AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), RTMP, podpora smart a AI codeků, ONVIF kompatibilní, Audio I/O 1/1, Alarm I/O 1/1 (input 5 mA / 3-5 V DC, output 300 mA / 12 V DC), slot na MicroSD kartu až 512 GB, vestavěný mikrofon a reproduktor, RJ-45, napájení 12 V DC / PoE( 802.3af), spotřeba max. 802.3af) 9,2 W, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry 288,4 x 94,4 x 84,7 mm, hmotnost 1,05 kg
Příklady montáže
Montáž na strop
  • Bez límce
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA135
Montáž na stěnu
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Rozlišení 5 Mpx
Napájení 12 V DC, PoE
Kódování H.264, MJPEG, H.264B, H.265, H.264H
I/O Audio, Alarm, Vestavěný mikrofon, Vestavěný reproduktor
Stupeň krytí IP 67
Objektiv Zoom
Funkce pro vylepšení obrazu AI SSA, WDR, BLC, ROI, 3DNR, AWB, HLC, AGC, Full-color
Délka přísvitu 40 m, 50 m
Přísvit IR, Bílé světlo, Smart Dual Light
Podpora karet micro SD
Dahua série TiOC
RTMP protokol ano
Hmotnost 1.336 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
CAL-7581187 Calearo Prodlužovací kabel AM FM 75Ohm FAKRA f DIN m 7m
Prodlužovací kabel AM FM 75Ohm FAKRA f DIN m 7m.