Dahua IPC-HFW3849T1-ZAS-PV-27135 8 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW3849T1-ZAS-PV-27135
Tento produkt již není v nabídce. Přejít na nový model
8 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 50 m, přísvit ve viditelném spektru 40 m (viditelný přísvit lze vypnout a použít pouze IR přísvit), 1/2.7" 8Megapixel progressive CMOS, rozlišení 3840 x 2160 px @ 30 fps, citlivost 0,004 lx @ F1.0 (Color, 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm , úhel záběru H: 108–35°, V: 56–19°, D: 130–39°, IVS, Perimetr Protection, SMD 4.0, AI SSA, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora chytrých codeků, ONVIF kompatibilní, Audio I/O 1/1, Alarm I/O 1/1, slot na MicroSD kartu až 256 GB, vestavěný mikrofon a reproduktor, RJ-45, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry 288,4 x 94,4 x 84,7 mm, hmotnost 1,05 kg
Příklady montáže
Montáž na strop
  • Bez límce
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA135
Montáž na stěnu
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Parametry
RTMP protokol ano
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE