Dahua IPC-HFW5231EP-ZE-27135 2 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW5231EP-ZE-27135
Produkt byl vyprodán a nahrazen novou řadou
Dahua IPC-HFW5241E-ZE-27135.
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) Starlight kompaktní kamera IP exteriérová, antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 50 m, 1/2.8" 2 Megapixel progressive scan STARVIS™ CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 50 fps, citlivost 0,006 lx / F1.4 (Color, 1/3 s, 30 IRE), 0,05 lx / F1.4 (Color, 1/30 s, 30 IRE), 0 lx / F1.4 (IR ON), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm / F1.4, 5x optický zoom, úhel záběru 101°–31°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, 3DNR, inteligentní funkce, komprese H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 2/1, audio I/O 1/1, 1x video výstup, slot na MicroSD kartu max. 128 GB, napájení 12 V DC, 1079 mA, ePoE, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry 273,2 × 95,0 × 95,0 mm, hmotnost 1,11 kg
Přečtěte si o výhodách ePoE kamer a switchů
Videoanalytické funkce u kamer a záznamových zařízení Dahua
Příklady montáže
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Výrobce Dahua
Kódování H.264+, H.265, H.265+, H.264
Přísvit IR
Prostředí Exteriérová
Podpora Slot pro paměťovou kartu, ONVIF
Inteligentní funkce Videoanalýza
Typ IP kamera
Napájení 12 V DC, PoE, ePoE