Dahua IPC-HFW7842H-Z-0832-DC12AC24V-S2 8 Mpx IP kamera
| IPC-HFW7842H-Z-0832-DC12AC24V-S2
IP kompaktní kamera Dahua s rozlišením 8 Mpx. Díky své odolné konstrukci splňuje úroveň krytí IP 67 a IK 10 a je vhodná pro umístění v exteriéru. Smart IR LED s dosvitem až 120 metrů a další integrované funkce, jako například AWB, BLC, HLC, AGC, ROI, 3D DNR nebo WDR, výrazně zlepšují schopnosti kamery v komplikovaných světelných podmínkách. Optimální nastavení snímané oblasti umožňuje motor zoom objektiv s širším rozsahem ohniskových vzdáleností. Spektrum praktického využití rozšiřují integrované inteligentní funkce, podpora několika druhů kompresních kodeků, přítomnost alarmových a audio vstupů a výstupů a slot pro MicroSD kartu s kapacitou až 256 GB. Zařízení umožňuje 12 V DC / 24 V AC / PoE+ napájení a splňuje požadavky ONVIF kompatibility.
Tento produkt již není v nabídce.
8 Mpx kompaktní IP kamera, Day/Night, 1/1.8" 8 Megapixel CMOS, rozlišení 3840 × 2160 px, 3840 × 2160 (1–25/30 fps), citlivost 0,005 lx / F1.6 (Color 30 IRE), motorický zoom objektiv 8–32 mm, úhel záběru H: 40°–15°, V: 22°–9°, D : 47°–17°, AWB, BLC, HLC, AGC, ROI, 3D DNR, WDR, SSA, Inteligentní funkce: IVS (Perimetr Protection), Face Detection, Face Recognition, Face and body Detection, People Counting, Video Metadata, Smart Search, komprese H.265 / H.264 / H.264H / MJPEG (podporováno pouze pro sub-stream) Smart Codec, ONVIF kompatibilní, Audio I/O 1/1 (RCA), Alarm I/O 3/2 (input: 5 mA / 3–5 VDC, output: 1 A / 30 V DC, 500 mA / 50 V DC), 1x RS-485 rozhraní, pracovní teplota od -40 °C do +65 °C, IP 67, IK 10, napájení 12 V DC / 24 V AC / PoE+ (802.3at), spotřeba 21,3 W, rozměry 340,1 × 108,5 × 92,9 mm, hmotnost 1,54 kg
Příklady montáže
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Funkce pro vylepšení obrazu ROI, 3DNR, WDR, SSA, BLC, AWB, HLC, AGC
Přísvit IR
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE+, 24 V AC