Dahua IS4420-16GT-240 16portový PoE switch
| IS4420-16GT-240
Dahua průmyslový switch, management, 16x Gbit PoE + 4x Gbit SFP, napájení 48–53 VDC (zdroj není součástí balení), 2x Hi-PoE porty max. 90 W, 14x PoE+ porty max. 30 W, celkem max. 240 W, pracovní teplota od -40 do +75 °C, montáž DIN-Rail, hmotnost 1,35 kg, rozměry 125,4 × 75,0 × 175,0 mm. Switch není vhodný pro Avigilon kamery.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Prostředí Interiér
PoE budget do 300 W
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Podpora PoE, Gbit, Podpora PoE+, Podpora PoE++ / 90 W
Průmyslové Ano
Počet portů SFP 4
Počet portů RJ-45 16
Management Ano
Provedení stolní
Hmotnost 1.841 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
2N 9161141 Access Unit M RFID 125 kHz, 13.56 MHz, NFC
IP Access Unit M, RFID 13,56 MHz a 125 kHz,podpora standardů EM4xxx, čte UID (CSN): ISO14443A, PicoPass (HID iClass), ...