Dahua ISC-ETA5-B041 AM tag na láhve
| ISC-ETA5-B041
EAS AM tag na láhve. Vysoká míra detekce, Kvalitní uzamykací mechanismus.
EAS AM tag na láhve. Vysoká míra detekce, Kvalitní uzamykací mechanismus. Rozměry: 80 x 64 x 84 mm, max. diametr 41 mm, balení po 200 ks
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ produktu Bezpečnostní čipy
Hmotnost 0.06 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
BC VW-T6 Parkovací kamera v brzdovém světle
Parkovací kamera integrovaná v centrálním brzdovém světle instalovaném nad ...
Skladem
BC VW-T6
Akce
Pulsar AWZ632 kontroler akumulátorů 12 V DC / 20 A
Kontroler akumulátorů 12 V DC / 20 A, kontrola stavu akumulátoru měřením odporu, stálosti obvodu akumulátoru, napětí a ...