Dahua LCH65-MC410-B 65" 4K DLED dotykový displej
| LCH65-MC410-B
4K DLED dotykový diplej s úhlopříčkou 65" a rozlišením 3840 x 2160 px. Displej má vestavěnou kameru, mikrofon a reproduktory.
(nelze dodat do 24 hodin).
Tento produkt již není v nabídce.
65" 4K DLED dotykový displej, max. rozlišení 3840 x 2160 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, jas 350 cd/m2, integrovaný Android 9.0, vestavěná 5 Mpx kamera, vestavěný mikrofon, 2x reproduktor 15 W, 1x HDMI vstup, 1x RS-232 vstup, 1x audio výstup, 3x USB 3.0, 1x Micro USB 1x RJ-45 1000 Mbps, 2,4 GHz / 5 Ghz Wi-Fi, napájení 100–240 V AC, spotřeba 250 W, rozměry 1485,0 × 86,9 × 924,7 mm, hmotnost 46 kg, držák na zeď je součástí balení, pokud chcete používat rozhraní windows je třeba dokoupit PC modul
Více technických informací naleznete na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce DAHUA
Rozlišení 4K
Vstup HDMI
Úhlopříčky 65"
Hmotnost 46 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Satel INTEGRA 128-WRL CZ zabezpečovací ústředna
Není skladem
INTEGRA 128-WRL CZ
Dahua CHS4206-4ET-90 6 portový PoE switch
Skladem
CHS4206-4ET-90
Archiv
GE H1-HS 24V halogenová žárovka Heavy Star
Halogenová žárovka H1 24V Heavy Star značky General Electric pro nákladní vozidla, 1ks.
Není skladem
GE H1-HS 24V
Avigilon NVR5-PRM-192TB-S19-EU záznamový server PREMIUM
NVR5-PRM-192TB-S19-EU
Satel EWA širokoúhlá čočka pro PIR detektory
Širokoúhlá čočka určená pro PIR detektory řady AQUA a COBALT
EWA
Ajax Holder White Držák pro tísňové tlačítko
AJAX Držák pro tísňové tlačítko AJAX DoubleButton, který umožňuje jeho snadnou instalaci na stěnu.
Skladem
Holder White
GE BAX9S 6W vláknová žárovka H6W
Vláknová žárovka General Electric s paticí BAX9s, bílé světlo, 6W, 12V, vhodná jako přední parkovací světla, podsvícení přístrojovky, osvětlení interiéru. Použití ...
GE BAX9S 6W