Dahua LM22-L200 22" CCTV monitor
| LM22-L200
22" Full HD CCTV LED LCD monitor, uzpůsobený pro použití 24 hod. / 7 dní v týdnu, max. rozlišení 1920 x 1080 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, 1x VGA vstup, 1x HDMI vstup, kontrast 3000:1, jas 200 cd/m2, napájení 12 V DC, stojan na stůl, VESA 75 x 75, pracovní teplota od 0 do +40 °C, rozměry 509,9 x 307,4 x 37,5 mm (bez stojanu), hmotnost 2,5 kg
Tento produkt již není v nabídce.
Vstup VGA, HDMI
Použití 24/7 ano
Úhlopříčky 22"