Dahua LM27-L200 27" CCTV monitor
| LM27-L200
27" Full HD CCTV LED LCD monitor, uzpůsobený pro použití 24 hod. / 7 dní v týdnu, max. rozlišení 1920 x 1080 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, 1x VGA vstup, 1x HDMI vstup , kontrast 1000:1, jas 230 cd/m2, napájení 12 V DC, stojan na stůl, VESA, pracovní teplota od 0 do +40 °C, rozměry 614,4 × 366,5 × 41,7 mm (bez stojanu), hmotnost 5,22 kg
Tento produkt již není v nabídce.
Vstup VGA, HDMI
Rozlišení Full HD
Použití 24/7 ano
Úhlopříčky 27"