Dahua LM27-P501 27" 5K ELED monitor
| LM27-P501
27" palcový monitor od výrobce Dahua určený pro každodenní použití. Široký pozorovací úhel 178 ° H / 178 ° V, vysoce věrné digitální zpracování pro živý obraz a podpora více vstupů, včetně HDMI 2.1, DP 1.4 a USB-Type C (65 W), dělají náš monitor ideálním společníkem jakékoli použití.
27" 5K monitor, IPS, ELED, maximální rozlišení 5120 × 2180 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhly 178°/178°, 1× DisplayPort 1.4 vstup, 1× HDMI 2.1 vstup, 1× audio výstup, kontrast 2000:1, jas 400 cd/m², 8 bit + FRC, 98 % DCI-P3, napájení 24 V DC / 5 A, spotřeba max. 120 W, stolní stojan, provozní teplota od 0 °C do +40 °C, rozměry 614,2 × 363,7 × 36,2 mm (bez stojanu), hmotnost 5 kg.
Parametry
Typ monitoru Kancelářské
Typ produktu Monitory
Výrobce DAHUA
Vstup Display Port, HDMI
Úhlopříčky 27"