Dahua LM50-S200 50" CCTV monitor
| LM50-S200
Tento produkt již není v nabídce.
50" Full HD CCTV LED monitor, přizpůsobený pro použití 24 hodin / 7 dní v týdnu, maximální rozlišení 1920 x 1080 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178° (H) / 178° (V), obnovovací frekvence 60 Hz, kontrast 1200:1, jas 500 cd/m2; vstupy: 1x VGA, 1x HDMI, 1x DVI, 1x CVBS, 1x IR, 2x USB 2.0, 1x Audio, 1x RS-232 (RJ-45); výstupy: 1x Audio, 2x HDMI, 1x CVBS, 1x VGA, 1x RS-232 (RJ-45); 2x 5 W reproduktor; napájení 100-240 VAC 50/60 Hz, provozní teplota od 0 °C do +40 °C, rozměry 1120,8 × 51,1 × 641,4 mm, hmotnost 14 kg, VESA 400 x 300.
Parametry
Rozlišení Full HD
Výrobce DAHUA
Vstup HDMI, VGA
Použití 24/7 Ano
Úhlopříčky 50"