Dahua LR2110-8ET-120 8portový ePoE switch
| LR2110-8ET-120
ePoE switch od společnosti Dahua určený přímo pro kamerové systémy. Zařízení podporuje na všech portech normu IEEE802.3af i IEEE802.3at. Switch umožňuje připojit na všech portech maximální zátěž 120 W.
Tento produkt již není v nabídce.
Dahua switch s podporou ePoE, 8x 10/100 Mbps + 1x 10/100/1000 Mbps + 1x SFP 100/1000 Mbps, podpora ePoE pro všechny porty, porty 2+3+4+6+7+8 max. 30 W, porty 1+5 max. 60 W, standardy IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE, celkem na všechny porty max. 120 W, flow control, dvouvrstvý, ochrana proti přepětí až 4 kV, pracovní teplota od -30 °C do +65 °C, zdroj je součástí balení, rozměry 150 x 100 x 42 mm