Dahua LR2218-16ET-240-V2 16portový switch
| LR2218-16ET-240-V2
Dahua switch s podporou ePoE, Porty 1–16: 10/100 Mbps, Porty 17–18: 10/100/1000 Mbps, Porty 19–20: SFP 1000 Mbps (combo), podpora ePoE pro porty 1–8, porty 1 a 2 max. 60 W, porty 3–16 max. 30 W, manažovatelný, standardy IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE, celkem na všechny porty max. 240 W, PoE Watchdog, ochrana proti přepětí až 4 kV, možnost osazení do racku, pracovní teplota od -10 °C do +55 °C, rozměry 440 × 300 × 44 mm
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Prostředí Interiér
PoE budget do 300 W