Dahua PFS4218-16GT-240 16portový PoE switch
| PFS4218-16GT-240
Tento produkt již není v nabídce.
16portový PoE switch Dahua, podpora PoE++ (IEEE802.3bt) pro porty 1+2 < 60 W, 16x PoE (IEEE802.3af/at), celkově na všechny porty max. 240 W, přenosová rychlost pro porty 1–16: 10/100/1000 Mbps (PoE) a pro porty 17–18: SFP 100/1000 Mbps, management, podpora STP/RSTP/MSTP, ochrana před přepětím 2 kV, napájení 230 V AC, pracovní teplota od -10 °C do +55 °C, rozměry 440 x 300 x 44 mm
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Gbit, Podpora PoE, Podpora PoE+, Podpora PoE++ / 90 W