Dahua LU65-ST400 interaktivní dotyková tabule
| LU65-ST400
Vychutnejte si bohatou funkčnost a interaktivní dotek pro výuku nebo obchodní aplikace pomocí ultra tenké a ultra úzké interaktivní inteligentní tabule. LU65-ST400 je nová generace interaktivních dotykových zařízení all-in-one, která se skládá z LED panelu, PC a softwaru pro tabule. Tento nový 65" ultra-HD panel poskytuje živý, ostrý obraz s dokonalým dotykem, který poskytuje pohlcující a efektivní pracovní prostředí.
Tento produkt již není v nabídce.
65" 4K LED touchscreen display, max. rozlišení 3840 x 2160 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, 1.07 bil. Barev, frekvence obnovení 60 Hz, kontrast 1200:1, jas 350 cd/m2, integrovaný Android 5.1, dotek: 10x psaní, 20x označení, doba odezvy 15 ms, 1x HDMI 2.0 vstup, 2x HDMI 1.4 vstup, 1x DP vstup, 1x VGA vstup, 1x AV vstup, 1x audio vstup, 1x HDMI výstup, 1x audio výstup, 1x coax výstup, 2x dotyk výstup, 4x USB2.0, 2x USB3.0, napájení 100-240 V AC, spotřeba 250 W, VESA 600 x 400 mm, životnost 30000 hodin, rozměry 1521 x 915 x 98 mm, hmotnost 44 kg, součástí balení dálkové ovládání, napájecí kabel, dotykové pero, VGA kabel, USB kabel
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Hmotnost 48.6 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Satel INT-TSG2-W dotykový ovládací panel 4,3”
Dotykový ovládací panel s citlivým barevným kapacitním displejem 4,3", podporou MAKRO funkcí, stavovými LED, ...
Není skladem
INT-TSG2-W
Satel S-2 BR magnetický kontakt závrtný
Závrtný magnetický kontakt v plastovém provedení v hnědé barvě, určený pro zápustnou montáž. Magnetický kontakt má pracovní vzdálenost do 40 mm, NC kontakt, ...
Skladem
S-2 BR
Dahua PKC-MS0B stojan pro interaktivní tabuli
Mobilný držiak Dahua pre Whiteboardy od 55 "do 75".