Dahua PFS3006-4ET-60 4portový PoE switch
| PFS3006-4ET-60
Dahua nemanagovatelný 4portový PoE switch, 4x 10/100 Mbps Base-T + 2x 100 Mbps uplink, port 1 podporuje Hi-PoE <60 W, porty 2–4 <30 W, 4x PoE (IEEE802.3), podpora PoE na vzdálenost 250 metrů, celkově na všechny porty max. 60 W, ochrana před přepětím 2 kV, duální napájení 48–57 V DC, pracovní teplota od -10 °C do +55 °C, rozměry 130 x 85 x 26 mm, hmotnost 0,29 kg
Tento produkt již není v nabídce.
Dahua nemanagovatelný 4portový PoE switch, 4x 10/100 Mbps Base-T + 2x 100 Mbps uplink, port 1 podporuje Hi-PoE <60 W, porty 2–4 <30 W, 4x PoE (IEEE802.3), podpora PoE na vzdálenost 250 metrů, celkově na všechny porty max. 60 W, ochrana před přepětím 2 kV, duální napájení 48–57 V DC (napájecí zdroj je součástí balení), pracovní teplota od -10 °C do +55 °C, rozměry 130 x 85 x 26 mm, hmotnost 0,29 kg