Dahua PFS3106-4P-60 switch
| PFS3106-4P-60
Tento produkt již není v nabídce.
Dahua switch 4x 10/100 Mbps +1x Gbit + 1x SFP Gbit, podpora PoE pro 4 porty, 4* PoE (IEEE802.3af), z toho první dva porty podporují PoE+ (IEEE802.3at) max. 30 W, celkem na všechny porty max 60 W, napájení 100-240 V AC, rozměry 150 x 100 x 30 mm