Dahua PFS3211-8GT-120-V2 8portový PoE switch
| PFS3211-8GT-120-V2
PoE switch od společnosti Dahua určený přímo pro kamerové systémy. Switch umožňuje připojit na všech portech maximální zátěž 120 W.
Tento produkt již není v nabídce.
Dahua průmyslový nemanažovatelný switch 8x 1000 Mbps PoE + 2x SFP Gbit + 1x 10/100/1000 Mbps RJ-45, podpora PoE pro 8 portů, 2x PoE++ 90 W (port 1 + 2) a 6x PoE+, celkově na všechny porty max. 120 W, PoE Watchdog, PoE do 250 m, ochrana před přepětím 6 kV, napájení 48–57 V DC (zdroj je součástí balení), pracovní teplota od -30 °C do +65 °C, rozměry 150 × 110 × 42 mm, hmotnost 0,67 kg, Switch není vhodný pro Avigilon kamery.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Gbit, Podpora PoE, Podpora PoE+, Long distance PoE 250 m, Podpora PoE++ / 90 W
Počet portů SFP 2
Prostředí Interiér
PoE budget do 150 W