Dahua PFS4210-8GT-150 8portový PoE switch
| PFS4210-8GT-150
Dahua switch s osmi porty RJ45 a podporou PoE standardu IEEE802.3af/at. Maximální zatížení všech PoE portů je 150W.Zařízení je managovatelné a umožňuje připojit dva SFP porty.
Tento produkt již není v nabídce.
Dahua switch 8x 10/100/1000 Mbps + 2x SFP Gbit, podpora PoE pro 8 portů, management, L2, 8* PoE (IEEE802.3af/at), celkem na všechny porty max. 150 W, napájení 100–240 V AC, rozměry 330 x 230 x 44 mm
www.dahuatechnology.cz
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce
Parametry
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Podpora PoE, Gbit
Management Ano
Provedení stolní
Hmotnost 3.27 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
GE H1-HS 24V halogenová žárovka Heavy Star
Halogenová žárovka H1 24V Heavy Star značky General Electric pro nákladní vozidla, 1ks.
Není skladem
GE H1-HS 24V
Archiv
Avigilon NVR5-PRM-192TB-S19-EU záznamový server PREMIUM
Není skladem
NVR5-PRM-192TB-S19-EU
Satel EWA širokoúhlá čočka pro PIR detektory
Širokoúhlá čočka určená pro PIR detektory řady AQUA a COBALT
EWA
Ajax Holder White Držák pro tísňové tlačítko
AJAX Držák pro tísňové tlačítko AJAX DoubleButton, který umožňuje jeho snadnou instalaci na stěnu.
Skladem
Holder White
GE BAX9S 6W vláknová žárovka H6W
Vláknová žárovka General Electric s paticí BAX9s, bílé světlo, 6W, 12V, vhodná jako přední parkovací světla, podsvícení přístrojovky, osvětlení interiéru. Použití ...
GE BAX9S 6W