Dahua PFS4226-24GT2GF-360-V2 24portový PoE switch
| PFS4226-24GT2GF-360-V2
Dahua switch s 24 porty RJ-45 a podporou PoE standardu IEEE802.3bt. Maximální zatížení všech PoE portů je 360 W. Zařízení je managovatelné. Switch je určen pro montáž do racku.
Tento produkt již není v nabídce.
Dahua 24portový PoE switch, inteligentní PoE, podpora PoE++ pro porty 1+2 < 90 W (IEEE802.3bt), celkově na všechny porty max. 360 W, přenosová rychlost: porty 1-24: 1000 Mbps (PoE), porty 25-26: 1000 Mbps, porty 25-26: SFP 1000 Mbps, manažment, podpora STP/RSTP/MSTP, 250 m long distance PoE, PoE watchdog, napájení 100–240 V AC, spotřeba při plné zátěži 360 W, rozměry 440 × 300 × 44 mm
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Gbit, Podpora PoE, Podpora PoE+, Podpora PoE++ / 90 W
Počet portů SFP 2
Počet portů RJ-45 24
Management Ano
Provedení do racku, stolní
Hmotnost 4.6 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
RM LCD-A VW2 Zrcátko s displejem 4.3" 2ch RCA 12V
Monitor 4,3" integrovaný do zpětného zrcátka s funkcí automatického ...