Dahua PFS4420-16GT-240 16portový PoE switch
| PFS4420-16GT-240
Tento produkt již není v nabídce.
Dahua switch 16x 10/100/1000 Mbps + 4x SFP Gbit, podpora PoE pro 16 portů, 16x PoE (IEEE802.3af/at), management, STP/RSTP/MSTP, max. 30 W na port, všechny porty max. 240 W, napájení 100-240 V AC, rozměry 440 x 330 x 44 mm
Switch není vhodný pro použití s kamerami Avigilon.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Gbit, Podpora PoE
Provedení do racku, stolní
Počet portů SFP 4
Počet portů RJ-45 16
Management Ano
Hmotnost 4.025 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Paradox SR130-868 venkovní bezdrátová piezo-siréna
Paradox piezo-siréna vybavená dvoucestnou komunikací a výkonem 100dB. Zařízení ...
Není skladem
SR130-868
Archiv
Dahua SD59131I-HC-S3 1 Mpx PTZ HDCVI kamera
Není skladem
SD59131I-HC-S3
SpotterRF A-series radar pro lokalizaci létajících objektů/dronů
Radar s pracovní frekvencí 10GHz pro lokalizaci létajících objektů. Plocha pokrytá detekčním ...
A-series
ADP 561 Adaptér pro HF sady Audi Seat Škoda VW
Adaptér pro vozidla Audi A1 / VW Golf VII / Škoda Octavia III
ADP 561
SWC AU 02 adaptér ovládání na volantu Audi
Adaptér pro ovládání na volantu a připojení autorádia s ISO konektorem.
SWC AU 02
ISO 620 Adaptér pro HF sady Škoda Audi VW akt.audio
ISO 620
Avigilon 1.0C-H4A-DP1 dome IP kamera
1.0C-H4A-DP1
LED montážní lampa na 230V, IL 60LED
LED Montážní lampa s otočným háčkem na uchycení, magnetickým klipem, 60x superbílá LED. ...
IL 60LED
Solar Screen ALU 80 XC protisluneční exteriérová fólie reflexní
Protisluneční exteriérová reflexní fólie Solar Screen, stříbrná se světelnou propustností 24% a ...
Skladem
ALU 80 XC
Paradox PCS265E komunikátor GSM/GPRS pro ústředny Paradox
Komunikátor Paradox v plastovém pouzdře pro modelové řady ústředen SP/MG/EVO. ...
PCS265E
WL 053 Interiérové LED světlo, lišta s vypínačem, 3W
Pracovní světlo - LED lišta, univerzální 3W, 12V, slim design. Určeno do interiéru dodávkových a užitkových vozidel jako ...