Dahua PFS4420-16GT-250 16portový PoE switch
| PFS4420-16GT-250
Dahua switch s 16 porty RJ-45 a podporou PoE standardu IEEE802.3af/at. Maximální zatížení všech PoE portů je 250 W. Zařízení je managovatelné a umožňuje připojit čtyři SFP porty. Switch je určen pro montáž do racku.
Produkt byl vyprodán a nahrazen novou řadou
Dahua PFS4420-16GT-240.
Tento produkt již není v nabídce.
Dahua switch 16x 10/100/1000 Mbps + 4x SFP Gbit, podpora PoE pro 16 portů, management, L2, 16* PoE (IEEE802.3af/at), celkem na všechny porty max. 250 W, napájení 100–240 V AC, rozměry 440 x 260 x 44 mm