Dahua PFS4428-24GT-370 24portový PoE switch
| PFS4428-24GT-370
Dahua switch s 24 porty RJ45 a podporou PoE standardu IEEE802.3af/at. Maximální zatížení všech PoE portů je 370W.Zařízení je managovatelné a umožňuje připojit čtyři SFP porty. Switch je určen pro montáž do racku.
Tento produkt již není v nabídce.
Dahua switch 24x 10/100/1000 Mbps + 4x SFP Gbit, podpora PoE pro 24 portů, management, L2, 24* PoE (IEEE802.3af/at), celkem na všechny porty max. 370 W, napájení 100–240 V AC, rozměry 440 x 260 x 44 mm