Dahua SD6E445MB-HNR-A-PV1 4 Mpx PTZ kamera
PTZ kamera Dahua s rozlišením 4 Mpx, se 45násobným optickým zoomem. Kamera je vybavena IR přísvitem s dosahem 250 m a WL přísvitem do 100 m. Má krytí IP67 a odolnost IK10, které ji předurčují pro venkovní použití. Kamera obsahuje množství videoanalytických funkcí s novým Large AI modelem (Xinghan) s ještě přesnější detekcí. Slot pro MicroSD kartu s kapacitou až 512 GB oceníte při lokálním záznamu přímo v kameře.
Součástí balení je zdroj a držák PFB305W.
4 Mpx PTZ kamera, venkovní, Day/Night, IR 250 m, WL 100 m; 1/2.8" CMOS, rozlišení 2560 x 1440 px @ 25/30 fps, 3 streamy, citlivost 0,005 lux / F1.6, 0 lux / F1.6 (laser zapnutý), zoom objektiv 3,95–177,25 mm, úhel záběru: H: 70,3° - 1,8°, V: 37° - 1°, D: 69,3° - 2°, BLC, HLC, EIS, DEFOG, WDR 120 dB, ROI, 2D NR, 3DNR; komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B podpora Smart a AI kodeků, ONVIF kompatibilní, RTMP; inteligentní funkce: IVS (Perimeter Protection), Large AI model (Xinghan), SMD 4.0, AcuPick, Face Detection, Video Metadata, Autotracking (WizTracking), Auto Patrol, Construction Monitoring, PPE Detection; Aktivní odstrašení, mikrofon, reproduktor a diody; alarm I/O 7/2, audio I/O 1/1, 1× RS-485, slot pro MicroSD kartu max. 512 GB, napájení DC 24 V / 2,5 A (±25 %), PoE+, max. spotřeba 25 W, pracovní teplota od -40 °C do +70 °C, IP 67, IK10, TVS 6000V; rozměry 208 x 202 x 325 mm, hmotnost 4,45 kg.
Součástí balení je zdroj a držák PFB305W.
Parametry
| Typ technologie | IP kamery |
|---|---|
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobce | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostředí | Exteriérová |
| Konstrukce | PTZ |
| Rozlišení | 4 Mpx |
| Objektiv | Zoom |
| Napájení | 24 V DC, PoE+ |
| Stupeň krytí | IP 67, IK 10 |
| Inteligentní funkce | Construction Detection, Face detection, Autotracking, Video metadata, IVS (Perimetr Protection), SMD 4.0, Aktivní odstrašení, PPE Detection, Auto Patrol, Acupick |
| Kódování | H.264, H.264B, H.265, H.264H |
| Funkce pro vylepšení obrazu | WDR, BLC, ROI, 3DNR, HLC, Defog, EIS, Starlight, 2DNR |
| I/O | Alarm, Audio, Vestavěný mikrofon, Vestavěný reproduktor |
| Přísvit | IR |
| Délka přísvitu | 250 m, 100 m |
| Podpora karet | micro SD |
| Hmotnost | 6.6 kg |
Návody a podpora
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
CZ
Pre SK zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty
