Dahua SDT4E425-4F-GB-A-PV1-S2 4 + 4 Mpx PTZ kamera
Jedinečné řešení kombinující výhody PTZ a panoramatické kamery do jednoho tele pro dokonalý přehled na sledované oblasti. Kamera kombinuje panoramatickou kameru s rozlišením 4 Mpx a 30 metrovým přísvitem ve viditelném i infračerveném spektru a PTZ kameru se 4 Mpx vybavenou 25 násobným optickým zoomem a přísvitem s dosahem 100m v IR spektru a 50m ve viditelném spektru. Kamera je navíc vybavena technologií AI-ISP, aktivním odstrašením zvukem a světlem a chybět nemůže ochrana proti povětrnostním vlivům v podobě IP66 a TVS 6000 V.
Panorama: 1/2.8 CMOS F1.4, 4 Mpx, 2560 × 1440, 1–25/30 fps, 0,001 lux@F1.0 (Color 30 IRE), IR a WL přísvit do 30m, objektiv 2,8mm, zorný úhel: H: 101° V: 53° D: 120°, BLC, HLC, DWDR, AWB, AGC, 2D NR, 3D NR, Defog, EIS, AI-ISP
PTZ: 1/2.8 CMOS F1.6–3.6, 4 Mpx, 2560 × 1440, 1–25/30 fps, 0,005 lux@F1.6–3.6 (Color 30 IRE), IR přísvit do 100m WL do 50m, objektiv 5–125mm, zorný úhel: H: 51,9°–3,0° V: 39,7°–2,2° D: 63,1°–3,7°, BLC, HLC, WDR 120dB, AWB, AGC, 3D NR, Defog, EIS, AI-ISP
Inteligentní funkce: Smart Tracking, Auto Tracking, IVS (Perimeter Protection), Large AI model (Xinghan) SMD 4.0, AcuPick, Auto Patrol, Face Detection, Aktivní odstrašení; kodek: Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264B, H.264H, MJPEG (Sub Stream 1), RTMP, ONVIF, MicroSD do 512 GB, Audio I/O 1/1, Alarm I/O 2/1, zabudovaný mikrofon a reproduktor; napájení: 12 VDC 3 A / PoE+ (802.3at), spotřeba max 25W, pracovní teplota od -40 °C do + 65 °C, rozměry: 160 × 184,4 × 304,6 mm, hmotnost 3,41kg, IP 66, TVS 6000 V.
Parametry
| Typ technologie | IP kamery |
|---|---|
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobce | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostředí | Exteriérová |
| Konstrukce | PTZ, Panoramatická |
| Rozlišení | 4 Mpx |
| Objektiv | Fixní, Fixní 2,8 mm, Zoom |
| Napájení | 12 V DC, PoE+ |
| Stupeň krytí | IP 66 |
| Kódování | Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264H, H.264B, MJPEG |
| Inteligentní funkce | Aktivní odstrašení, Auto Patrol, Smart Tracking, Large AI model (Xinghan), Face detection, Acupick, Autotracking, IVS (Perimetr Protection), SMD 4.0 |
| Funkce pro vylepšení obrazu | AI-ISP, BLC, DWDR, 3DNR, AWB, HLC, Defog, EIS, AGC |
| Přísvit | Smart Dual Light, IR, Bílé světlo |
| I/O | Alarm, Audio, Vestavěný mikrofon, Vestavěný reproduktor |
| RTMP protokol | ano |
| Podpora | Slot pro paměťovou kartu |
| Délka přísvitu | 100 m |
| Podpora karet | micro SD |
Návody a podpora
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
CZ
Pre SK zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty
