Dahua LR2110-8ET-120-V2 8portový ePoE switch
| LR2110-8ET-120-V2
PoE switch od společnosti Dahua určený přímo pro kamerové systémy. Zařízení podporuje na portu číslo 1 a 5 PoE++ (90 W) na ostatních portech PoE+ (30 W) maximální spotřeba nemůže přesáhnout 120 W. Switch disponuje osmi RJ-45 PoE porty, jedním Gigabit RJ-45 portem a jedním SFP portem. Pro rozlehlé instalace disponuje switch PoE v provedení ePoE s dosahem až 800 m.
Dahua switch 8x 10/100 Mbps + 1x Gbit + 1x SFP Gbit, podpora PoE pro 8 portů, 2x PoE (IEEE802.3af/at/bt, HI-PoE), Port 1 a 5 ≤90 W, ostatní porty 30 W, celkem ≤120 W, ePoE, napájení DC 54 V DC / 2,22 A, pracovní teplota od -30 °C do +65 °C, rozměry 150 x 100 x 42 mm, hmotnost 0,6 kg. Zdroj je součástí balení.
Switch není vhodný pro použití s kamerami Avigilon.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Gbit, Podpora ePoE, Podpora PoE+, Podpora PoE
Provedení stolní
Prostředí Interiér
PoE budget do 150 W