DSPPA DMA6500U 6 zónový zesilovač
| DMA6500U
6 zónový zesilovač 500 W / 100 V nebo 4 - 16 Ohm, vestavěný USB / SD / BT / FM přehrávač, každá zóna má vlastní regulaci hlasitosti. 4x mikrofon, 4x LINE IN, 1x EMC IN, možnost připojení DMA20 mikrofonní stanic
Tento produkt již není v nabídce.
6 zónový zesilovač 500 W / 100 V nebo 4 - 16 Ohm, vestavěný USB / SD / BT / FM přehrávač, každá zóna má vlastní regulaci hlasitosti, 4x mikrofonní vstup (1x XLR) nebo řadová svorkovnice (možnost fantomového napájení +48 V), 6x stránkové mikrofonní stanice DMA20, 2x RCA IN, 2x RCA OUT, 3x Line IN na řadové svorce, 1x EMC (nouzový) vstup, každý AUX a Mic vstup s ovládáním hlasitosti, korekce na předním panelu (basy a výšky). Zesilovač má ochranu proti přetížení, zkratu a přehřátí. Napájení 230 V AC nebo 24 V DC. Rozměry 430 x 88 x 390 mm (Š x V x H), barva černá, hmotnost 10,1 kg
Parametry
Výrobce DSPPA
Hmotnost 11.85 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Comelit 6228B handsfree audio telefon
Není skladem
6228B
TP-Link TL-SG1008P 8portový PoE switch
Switch 8x 10/100 Mbps/1 Gbit, porty 1-4 s podporou PoE, max. 53 W
Skladem
TL-SG1008P
Archiv
AA-777 anténní adaptér DIN samec Nissan
Anténní adaptér pro připojení k originálnímu anténnímu konektoru některých modelů vozidel Nissan ...
Není skladem
AA-777
2N® 916019 Access Unit IP čtečka otisků prstů
Skladem
916019
TP-Link TL-SX3832 32portový switch
Na objednávku
TL-SX3832
ERBU D528 PRO 5 Mpx dome IP kamera
Dome bezpečnostní IP kamera s 5 Mpx rozlišením pro vnitřní i vnější použití. Kamera má pevný objektiv 2,8 mm, infračervený přísvit s dosahem až 30 metrů a PoE ...