DSPPA KIT-MP1000U-2xDSP1202A sada 1x MP1000U a 2x DSP1202A
| KIT-MP1000U-2xDSP1202A
Cenově zvýhodněná sada sestávající z MP-1000U a dvou reproduktorů DSP1202A. 2 zónový mixážní zesilovač 350 W/100 V nebo 4 - 16 Ohm, vestavěný USB/FM/BT přehrávač, každá zóna má vlastní regulaci hlasitosti.
Tento produkt již není v nabídce.
MP1000U 2 zónový mixážní zesilovač 350 W / 100 V nebo 4 - 16 Ohm, vestavěný USB / FM / BT přehrávač, každá zóna má vlastní regulaci hlasitosti, 4x mikrofonní vstup 1x 6,3 mm jack a 3x XLR, 1x stránkovací mikrofonní stanice RM20, 2x AUX linkové vstupy, 1x EMC (nouzový) vstup, regulace basy a výšky pro výstup zvuku. Zesilovač má ochranu proti přetížení, zkratu a přehřátí. Obsahuje také velký přehledný displej na předním panelu. Možnost připojit dvě stránkové mikrofonní stanice RM20 pomocí 2x RJ-45 umístěných na mikrofonní stanici. Napájení 230 V AC nebo 24 V DC. Rozměry 420 x 88 x 403 mm (Š x V x H), barva černá, hmotnost 12,7 kg
DSP1202A je dvoupásmový skříňkový reproduktor o výkonu 150 W / 100 V, frekvenčním rozsahem 42 Hz – 20 kHz, Max. SPL 116 (1 m) a citlivostí 94 dB (1m, 1 W). Reproduktor je určen pro použití do vnějšího prostředí, krytí IP 54. Rozměry 580 x 430 x 310 mm (H x Š x D), hmotnost 21 kg, černá barva. Reproduktor lze upevnit na zeď díky montážním držákům.
Parametry
Výrobce DSPPA
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
SWC ISU 04 Adaptér ovládání na volantu D-Max
Adapér ovládání na volantu pro Isuzu D-Max
Není skladem
SWC ISU 04
Archiv
RM LCD-A PSA2 Zrcátko s displejem 4.3" 2ch RCA 12V
Monitor 4,3" integrovaný do zpětného zrcátka s funkcí automatického ...
Není skladem
RM LCD-A PSA2
Entry REX F U odchodové tlačítko k přístupovým systémům
Odchodové tlačítko k přístupovým systémům je navrženo v kovovém provedení, které zaručuje ...
Skladem
REX F U
Paradox MG5075 BOX 868MHZ zabezpečovací ústředna
MG5075 BOX 868MHZ
RM LCD-A PSA Zrcátko s displejem 4.3" 2ch RCA 12V