DSPPA KIT-MP1000U-8xDSP5040 sada 1x MP1000U a 8x DSP5040
| KIT-MP1000U-8xDSP5040
Cenově zvýhodněná sada se skládající se z MP-1000U a osmi reproduktorů DSP5040. 2 zónový mixážní zesilovač 350 W/100 V nebo 4 - 16 Ohm, vestavěný USB/FM/BT přehrávač, každá zóna má vlastní regulaci hlasitosti.
Tento produkt již není v nabídce.
MP1000U 2 zónový mixážní zesilovač 350 W / 100 V nebo 4 - 16 Ohm, vestavěný USB / FM / BT přehrávač, každá zóna má vlastní regulaci hlasitosti, 4x mikrofonní vstup 1x 6,3 mm jack a 3x XLR, 1x stránkovací mikrofonní stanice RM20, 2x AUX linkové vstupy, 1x EMC (nouzový) vstup, regulace basy a výšky pro výstup zvuku. Zesilovač má ochranu proti přetížení, zkratu a přehřátí. Obsahuje také velký přehledný displej na předním panelu. Možnost připojit dvě stránkové mikrofonní stanice RM20 pomocí 2x RJ-45 umístěných na mikrofonní stanici. Napájení 230 V AC nebo 24 V DC. Rozměry 420 x 88 x 403 mm (Š x V x H), barva černá, hmotnost 12,7 kg
DSP5040 je skříňkový voděodolný dvoupásmový reproduktor 6,5" basový a 1" výškový reproduktor< /b> 40 W, 20 W, 10 W, 5 W, 2,5 W / 100 V nebo 8 Ohm, citlivost 86 dB, frekvenční rozsah 57 Hz – 20 kHz. Konstrukce vyrobena z ABS plastu, který je odolný, nedeformovatelný a UV stálý. Reproduktor krytý plastovou mřížkou. Balení obsahuje držák. Rozměr: 200 x 285 × 195 mm (Š x V x H), hmotnost: 3,4 kg, barva bílá. Krytí IP 65.
Parametry
Výrobce DSPPA
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
OEM Parkovací kamera Toyota, BC TOY-08
Není skladem
BC TOY-08
Archiv
Dahua NVR2108-8P-S2 IP záznamové zařízení
Osmikanálové IP záznamové zařízení Dahua vhodné pro kamery s ...
Není skladem
NVR2108-8P-S2
Dahua SD49225T-HN-W-S2 2 Mpx PTZ IP kamera
SD49225T-HN-W-S2
SWC BMW 04 adaptér ovládání na volantu BMW
Adaptér pro ovládání na volantu a připojení autorádia s ISO konektorem.
SWC BMW 04
Comelit TP6842 handsfree video monitor
Video monitor 7TOP TP6842, handsfree, pro VIP (TCP/IP) systém, 7" barevný širokoúhlý displej 16:9, dotyková tlačítka, 1x tlačítko pro ovládání zámku, ...