Erbu E-B828-AFSE PRO 6 kompaktní IP kamera
Kompaktní bezpečnostní IP kamera s 8 Mpx rozlišením pro vnitřní i vnější. Kamera má pevný Full Color objektiv 2,8 mm, přísvit s dosahem až 30 metrů ve viditelném i infračerveném spektru a PoE napájení pro snadnou instalaci. Obraz z kamery lze sledovat také prostřednictvím mobilní aplikace.
Vonkajšia kompaktní IP kamera ERBU E-B828-AFS PRO s 8 Mpx rozlíšením.
Vďaka prepracovanému integrovanému prísvitu v infračervenom a viditeľnom spektre dosahom až 30 metrov sa na ňu môžete spoľahnúť aj v noci. Kamera podporuje PoE napájanie využívajúce dátový kábel a nie je tak potrebný samostatný napájací zdroj. Kameru je možné prepojiť s mobilnou aplikáciou a prostredníctvom nej sledovať dianie v zornom poli kamery priamo na mobilnom telefóne.
- 8 Mpx rozlíšenie 3840 x 2160 px.
- Snímkovanie 3840 x 2160 px @ 1-20 fps, 2688 x 1520 @ 1-25/30 fps, 0,008 lx @ F1.6 (Color, 30 IRE), 1/2.7 CMOS.
- Pevný objektív s ohniskovou vzdialenosťou 2,8 mm.
- Uhol záberu H: 110°, V: 58°, D: 132°.
- Funkcie pre kompenzáciu komplikovaných svetelných podmienok: BLC, HLC, AWB, AGC, ROI, DWDR, 3DNR.
- „Full Color“.
- Kompresia H.265 / Smart H.265+ / H.264 / Smart H.264+ / H.264B / H.264H / MJPEG (only sub stream), RTMP. Podpora Smart Codekov.
- IR LED a WL prísvit do vzdialenosti až 30 metrov.
- Inteligentné funkcie: Human Detection a Smart Search.
- ONVIF kompatibilita.
- Zabudovaný mikrofón.
- Pracovná teplota od -40 °C do +60 °C.
- Rozmery 176,9 x 70,0 x 70,0 a hmotnosť 0,45 kg.
- Napájanie 12 V DC / PoE (802.3af) a spotreba max. 5,8 W.
- Krytie IP 67.
Parametry
| Typ technologie | IP kamery |
|---|---|
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobce | Erbu |
| Typ | IP kamera |
| Prostředí | Exteriérová |
| Konstrukce | Kompaktní |
| Rozlišení | 8 Mpx |
| Objektiv | Fixní, Fixní 2,8 mm |
| Napájení | 12 V DC, PoE |
| Kódování | H.264, MJPEG, H.264B, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+, H.264H |
| Funkce pro vylepšení obrazu | BLC, Full-color, ROI, AWB, HLC, AGC, DWDR, 3DNR |
| Stupeň krytí | IP 67 |
| I/O | Vestavěný mikrofon |
| Inteligentní funkce | Human detection, Smart search |
| Přísvit | Smart Dual Light, IR, Bílé světlo |
| RTMP protokol | ano |
| Délka přísvitu | 30 m |
| Hmotnost | 0.561 kg |
Návody a podpora
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
CZ
Pre SK zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty
