ERBU E-EFS-0201-60-60 2portový PoE switch
| E-EFS-0201-60-60
Tříportový PoE switch s maximální spotřebou 60 W a maximálním odběrem na 1. a 2. portu 60 W. Celkový počet portů 3 z toho 2x PoE a 1x SFP. Pro rozlehlejší areály a složitější instalaci dokáže switch přenášet PoE napájení až na 250 m.
Tento produkt již není v nabídce.
  • 1x RJ-45 port 10/100 Mbps
  • 1x RJ-45 port 10/100/1000 Mbps
  • 2x PoE port (IEEE802.3af/at, Hi-PoE)
  • 1. a 2. Port Hi- PoE (60 W)
  • PoE odber společně maximálně 60 W
  • PoE Watchdog
  • 1x SFP 1000 Mbps (Uplink)
  • Long distance PoE do 250 m
  • Ochrana před přepětím 8 kV
  • Pracovní teplota od -30 °C do +65 °C
  • Napájení 48-57 V DC (zdroj je součástí balení)
  • Rozměry 105 x 75 x 30 mm a hmotnost 0,28 kg
www.erbu.cz
Parametry
Prostředí Interiér
Vlastnosti Long distance PoE 250 m, Gbit, Podpora PoE
Výrobce Erbu
Management Ne
Provedení stolní
Počet portů SFP 1
Počet portů RJ-45 2
Hmotnost 0.866 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
PF-2592 plastový rámeček 2DIN Nissan Note
Adaptér 2DIN autorádia NISSAN Note (2004->)
Není skladem
PF-2592
Archiv
Samočinný hasicí systém pro vozidla PROTENG ENGINE
PROTENG ENGINE je jednoduchý samočinný hasicí systém, vhodný pro instalaci do ...
Není skladem
PROTENG ENGINE
Dahua PFS3106-4GT-DP PoE switch
PFS3106-4GT-DP
ERBU E-B828 PLUS 8 Mpx IP kompaktní kamera
Kompaktní bezpečnostní IP kamera s 8 Mpx rozlišením pro vnitřní i vnější použití. Kamera má pevný objektiv 2,8 mm, infračervený přísvit s dosahem až 30 metrů a ...
Skladem
E-B828 PLUS
Entry DS210 klientská stanice parkovacích systémů
Na objednávku
DS210
PF-1529 5 plastový rámeček 2DIN Opel
Instalační sada 2DIN OPEL - zlatá (satin-stone)
PF-1529 5
Satel AMD-101 bezdrátový magnetický kontakt
Bezdrátový magnetický kontakt pro systém ABAX. Zařízení má dosah až 500 ...
AMD-101
Comelit 6203B handsfree audio telefon
Na objednávku
6203B
GL-624 12VDC kryt kamery
Kryt kamery - provedení světlý kov, vyhřívání 12 VDC/0,1 A (možnost dodání vyhřívání 24VAC, 0,5 A, 230 VAC), ventilátor, exteriér, rozměry 155x110x400mm, vstup pro kabel přes držák, max. velikost kamery 100x70x320mm, IP66, kompatibilní držák GL ...
GL-624 12VDC