ERBU E-EFS-0501-60-60 4portový PoE switch
| E-EFS-0501-60-60
Šestiportový PoE switch s maximální spotřebou 60 W a maximálním odběrem na 1. portu 60 W. Celkový počet portů 6 z toho 4x PoE, 1x RJ45 Uplink a 1x SFP. Pro rozlehlejší areály a složitější instalaci dokáže switch přenášet PoE napájení až na 250 m.
Tento produkt již není v nabídce. Přejít na nový model
  • 4x RJ-45 port 10/100 Mbps
  • 1x RJ-45 port 10/100/1000 Mbps
  • 4x PoE port (IEEE802.3af/at, Hi-PoE)
  • Port Hi-PoE (60 W)
  • PoE odběr celkem maximálně 60 W
  • PoE Watchdog
  • 1x SFP 1000 Mbps (Uplink)
  • Long distance PoE do 250 m
  • Ochrana před přepětím 15 kV
  • Pracovní teplota od -30 °C do +65 °C
  • Napájení 53 V DC (zdroj je součástí balení)
  • Rozměry 150 x 100 x 30 mm a hmotnost 0,45 kg
Parametry
Prostředí Interiér
Počet portů SFP 1
Výrobce Erbu
Vlastnosti Gbit, Podpora PoE
Počet portů RJ-45 5
Management Ne
Provedení stolní
Hmotnost 1.014 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Comelit 3334 Prázdný modul pro IKALL, černý
Prázdný modul pro IKALL vstupní panel, černý, rozměry 112 x 89 x 22 mm
Skladem
3334
Archiv
Samočinný hasicí systém pro vozidla PROTENG ENGINE
PROTENG ENGINE je jednoduchý samočinný hasicí systém, vhodný pro instalaci do ...
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
PROTENG ENGINE
Archiv
Dahua PFS3106-4GT-DP PoE switch
Není skladem
PFS3106-4GT-DP
ERBU E-B828 PLUS 8 Mpx IP kompaktní kamera
Kompaktní bezpečnostní IP kamera s 8 Mpx rozlišením pro vnitřní i vnější použití. Kamera má pevný objektiv 2,8 mm, infračervený přísvit s dosahem až 30 metrů a ...
Skladem
E-B828 PLUS
Entry DS210 klientská stanice parkovacích systémů
Na objednávku
DS210
PF-1529 5 plastový rámeček 2DIN Opel
Instalační sada 2DIN OPEL - zlatá (satin-stone)
PF-1529 5
Satel AMD-101 bezdrátový magnetický kontakt
Bezdrátový magnetický kontakt pro systém ABAX. Zařízení má dosah až 500 ...
AMD-101
Comelit 6203B handsfree audio telefon
Na objednávku
6203B
GL-624 12VDC kryt kamery
Kryt kamery - provedení světlý kov, vyhřívání 12 VDC/0,1 A (možnost dodání vyhřívání 24VAC, 0,5 A, 230 VAC), ventilátor, exteriér, rozměry 155x110x400mm, vstup pro kabel přes držák, max. velikost kamery 100x70x320mm, IP66, kompatibilní držák GL ...
GL-624 12VDC