ERBU R-ES-0500-30-O-75 5portový PoE switch
| R-ES-0500-30-O-75
5portový Outdoor PoE+ switch s maximální spotřebou 75 W a maximálním odběrem na 30 W na jednom portu. Ideální řešení „All in One“ v odolném provedení s „Antivandal“ ochranou IK 10 a standardem IP 67 proti povětrnostním vlivům.
  • 5x RJ-45 port 10/100 Mbps.
    • 4x PoE+ (30 W) port (IEEE802.3af/at).
    • 1x RJ-45
  • PoE odběr maximálně 75 W.
  • 2x PoE port s možností přenosu na 200/250 m při rychlosti 10 Mbit.
  • Mac Table: 2K, Jumbo Frames: 1,536 Bytes, Switching Capacity: 1 Gbps.
  • Ochrana před přepětím 6 kV PoE a 10 kV napájení.
  • Napájení 100-240 VAC.
    • Záložní napájení 48-56 VDC.
  • Pracovní teplota od -40 °C do +65 °C.
  • Rozměry 255,2 x 199,9 x 90 mm a hmotnost 3,2kg.
  • IK 10 a IP 67.
www.erbu.cz
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Výrobce Erbu
Vlastnosti Podpora PoE+
Počet portů RJ-45 5
Prostředí Exteriér
Management Ne
Hmotnost 2.609 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
OEM Parkovací kamera Mercedes, BC MCD-08
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
BC MCD-08
Avigilon AC-MER-CONT-MP1502 IP přístupový kontrolér
Na objednávku
AC-MER-CONT-MP1502
Solar Screen ALU 50 XC (bm) protisluneční exteriérová fólie
Protisluneční exteriérová reflexní fólie Solar Screen, stříbrná se světelnou propustností 52% a ...
Skladem
ALU 50 XC (bm)
Archiv
Entry E KR602 přístupová čtečka
Přístupová čtečka RFID s modře podsvícenou kódovou klávesnicí, čtení bezkontaktních karet a klíčenek (EM, 125kHz), wiegand26 komunikace (2 vodiče) s Entry ...