ERBU R-PI-0200-90-GOA-90 PoE injektor
| R-PI-0200-90-GOA-90
PoE++ (90 W) Gigabit Outdoor injektor. Ideální zařízení pro napájení výkonných PoE++ kamer s odběrem maximálně 60 W. Jedinečné řešení na trhu kdy lze přímo na tělo switche namontovat držák pro Avigilon kamery. Toto řešení zjednodušuje instalaci a do tečky splňuje význam slova „All in One“. Odolné provedení s Antivandal ochranou IK 10 a standardem IP 67 jako ochranou proti povětrnostním vlivům.
  • 1x port RJ-45 10/100/1000 Mbps, 90 W port (IEEE802.3af/at/bt).
  • PoE odběr maximálně 90 W.
  • 1x RJ-45 10/100/1000 Mbps port.
  • Ochrana před přepětím 6 kV PoE a 10 kV napájení.