Pelco SMLE1-24V5-3H 3x8 Mpx MultiHead kamera
| SMLE1-24V5-3H
Pelco MultiHead kamera. Kamera je vybavena 3×8 Mpx objektivem s motorovým zoomem 3,3–5,7 mm. Kamera je vybavena technologií SureVision, 3DNR, WDR 120 dB a dalšími. Odolnost vůči povětrnostním podmínkám zajišťuje krytí IP66, IP67, IP68 a NEMA 4X. Mechanickou odolnost proti vibracím a nárazům kromě normy IK 10 zajišťuje také certifikace IEC 60068-2-6, 60068-2-27 a NEMA TS2 2.2.7–2.2.9, takže je kamera vhodná například pro použití ve vozidlech a podobně.
3x8 Mpx MultiHead kamera, 1/2.8" CMOS, rozlišení 3840 x 2160 / 2880 x 2160 @ 20/24 fps analytics / 24/25 fps high frame rate mode, citlivost: 0,02 lx Color, 0,016 lx Monochrome, F1.5 objektiv 3,3–5,7 mm, úhel záběru: H: 58°–106° V: 32°–55°, AWB, WDR 120 dB, 3DNR; H.264, H.265, Motion JPEG, Pelco Smart Compression, ONVIF; IR přísvit volitelně 30 m (IMD1-IR) inteligentní funkce: IVS / Perimeter Protection (Objects in Area, Object Loitering, Objects Crossing Beam, Object Appears or Enters Area, Object Not Present in Area, Objects Enter Area, Objects Leave Area, Object Stops in Area, Direction Violated), SMD, tamper detection, Classified object detection; alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, vestavěný mikrofon, 2x slot pro microSD / microSDHC / microSDXC kartu, 1x USB 2.0, napájení PoE++ (802.3bt) / 24 V AC / 24 V DC, max. spotřeba 52 W, pracovní teplota od -40 °C do +65 °C, IP 66, IP 67, IK 10, Nema 4X, IEC 60068-2-6, 60068-2-27 a NEMA TS2 2.2.7–2.2.9; Rozměry a hmotnost se liší podle typu zvolené instalace.
Balení obsahuje pouze tělo kamery. Je nutné dokoupit příslušenství podle typu instalace.
Krytí IP, IK, Nema a IEC je platné pouze pro některé typy instalací.
Příklady montáže
Montáž na stěnu
Stropní závěsná montáž
Montáž na strop
Montáž do podhledu
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Pelco
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Multihead
Rozlišení 8 Mpx
Objektiv Zoom
Napájení PoE++, 24 V AC, 24 V DC
Kódování H.264, MJPEG, H.265
Funkce pro vylepšení obrazu WDR, 3DNR, AWB
I/O Alarm, Audio, Vestavěný mikrofon
Stupeň krytí IK 10, IP 67, IP 66
Přísvit IR
Délka přísvitu 30 m
Podpora Slot pro paměťovou kartu, ONVIF
Podpora karet micro SD
Hmotnost 1.961 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Avigilon AINVR2-PRM-FORM-D-160TB-EU AI videoserver
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
AINVR2-PRM-FORM-D-160TB-EU
PF-2604 plastový rámeček 2DIN Honda Civic
Adaptér 2DIN autorádia HONDA Civic (06-11)
Skladem
PF-2604
Archiv
Není skladem
PF-FT08
Dahua VTO2000A-BS2 krabice pod omítku pro 2 moduly
Dvoumodulová instalační krabice pod omítku určená pro instalaci IP systému ...
VTO2000A-BS2
Dahua CA-UM480BP-0360P
Analogová kamera interiérová desková barevná, 1/3 Exview HAD CCD2, rozlišení 700 TV řádků, citlivost 0.02Lux/F1.2, objektiv pinhole kónický 3.6mm, AWB, napájení 12VDC, 170mA, rozměry 30x30x16mm