SONY FW-49XD8001 49" LED 4K displej
| FW-49XD8001
Profesionální Sony 49" 4K CCTV LED monitor. Monitor vyniká skvělým kontrastem a pozorovacím úhlem 178°. Monitor je vybaven reproduktory a dastatecným počtem vstupů po připojení periferií. Spotřeba energie je 80W. Součástí balení je stojan.
Tento produkt již není v nabídce.
49" 4K CCTV LED monitor, max. rozlišení 3840x2160 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°, kontrast více než 1 milion, 10W+10W reproduktory, 1x kompozitní hybridní video vstup, 1x komponentní video vstup, 4x HDMI vstup, 1x SCART, 2x analogový audio vstup, 1x digitální audio výstup, 1x digitální audio výstup, 3x USB, 1x RJ45, 1x PCMCIA Slot, spotřeba energie 84W, ovládání RS232C, dálkový ovladač, rozměry 109.3x63.9x4.4 cm, VESA 200x300mm, hmotnost 13.2Kg, dodáváno se stojanem