Sony SNCA-HFIXSML/230 kryt kamery
| SNCA-HFIXSML/230
Vyhřívaný kryt pro statické kamery IP SONY interiérový/exteriérový, vstup pro kabely přes držák, krytí IP66, Kryt obsahuje sluneční kryt, vyhřívání které je na 230 VAC a nástěnný držák, rozměry 400x106x127,5, možnost objednání na 230VAC (SNCA-HFIXSML/230)
Tento produkt již není v nabídce.
Parametry
Hmotnost 2.22 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
TP-Link TL-SG116P 16portový PoE+ switch
16portový gigabitový PoE+ switch. Switch je vybaven 16× PoE+ (30 W) porty. Maximální spotřeba PoE je 120 W. PoE s dosahem až 250 m, podpora prioritizace a izolace ...
Skladem
TL-SG116P
Archiv
Sony SNC-RH124 PTZ IP kamera
Kamera PTZ IP interiérová barevná Day / Night s mechanickým IR filtrem, HD CMOS , rozlišení 1280 x 720 pixelů při 25 fps , varifokální objektiv 5.1 - 51mm , 10x optický zoom , horizontální natáčení 360 ° , vertikální náklon 210 ° s funkcí e - ...