Sony SNCA-HFIXSML/24 kryt kamery
| SNCA-HFIXSML/24
Vyhřívaný kryt pro statické kamery IP SONY interiérový / exteriérový??, vstup pro kabely přes držák, krytí IP66 **, vyhřívání 24 VAC,** nástěnný držák, rozměry 400x106x127, 5mm, vhodný pro SONY boxové kamery
Tento produkt již není v nabídce.
Vyhřívaný kryt pro statické kamery IP SONY interiérový/exteriérový, vstup pro kabely přes držák, krytí IP66, Kryt obsahuje sluneční kryt, vyhřívání které je na 24 VAC a nástěnný držák, rozměry 400x106x127,5, možnost objednání na 230VAC (SNCA-HFIXSML/230)
Parametry
Výrobce SONY
Určené pro kamery Box
Archiv
Comelit VIP V 1 dveřní jednotka
Není skladem
VIP V 1
Doprodej
Satel INT-SF-BSB bloková klávesnice
Skladem
INT-SF-BSB
Dahua NVR2108HS-4KS3 IP videorekordér
Na externím skladě
NVR2108HS-4KS3
Avigilon AINVR2-STD-FORM-D-16TB-EU AI videoserver
Na objednávku
AINVR2-STD-FORM-D-16TB-EU
Paradox PBOX Originální plastová krabička
Skladem
PBOX
Archiv
VT-412T aktivní převodník
Aktivní video, audio nebo datový převodník - vysílač, možnost nastavit tři stupně výkonu, napájení 12VDC, max. 60mA (napájecí zdroj není součástí dodávky), dosah: barva 1500 metrů, B / W 2400 metrů, rozměry 105x58x29mm