TOA F-2000WTWP EB-Q dvoupásmový reproduktor
| F-2000WTWP EB-Q
Bílý dvoupásmový skříňový reproduktor s výkonem 60 W. Frekvenční rozsah 65 Hz - 20 kHz a citlivost 92 dB. Reproduktor má plastovou skříň, kovovou mřížku a šroubovací keramickou svorkovnici s tepelnou pojistkou. Exteriérová montáž na omítku. Krytí IP 54.
Tento produkt již není v nabídce.
Skříňkový reproduktor dvoupásmový 60 W / 100 V, odbočky 30 W, 15 W a 3 W, citlivost 92 dB (1 W / 1 m, 500 Hz – 5 kHz), frekvenční rozsah 65 Hz – 20 kHz, vyzařovací úhel 110° x 110° (1 kHz), reproduktory 200 mm středobass a 25 mm výšky, bassreflex, šroubovací keramická svorkovnice s tepelnou pojistkou, plastová skříňka, kovová mřížka, rozměry 244 x 373 x 235 mm, venkovní použití typ B, IP 54, bílý, montáž na omítku, EN 54-24