VESA32-75 držák monitorů
SIMPLE | VESA32-75
Držák monitorů s možností otočení a sklopení. Držák je určen pro televize a monitory s úhlopříčkou od 32" do 75".
Tento produkt již není v nabídce.
Držák monitorů pro úhlopříčky 32–75", materiál ocel, VESA standard 300 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm, možnost otočení o ±120° a sklopení o ±12°, nosnost max. 60 kg
Parametry
Hmotnost 7.31 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
SD3 PMTU Vzorkovací bod 8 mm pro nasávací potrubí
Vzorkovací bod 8 mm pro nasávací potrubí, ø 25 mm, požáru odolné (Qmin = 10)