Avigilon 12.0C-H6A-FE-360-DO1 12 Mpx H6A Fisheye kamera
| 12.0C-H6A-FE-360-DO1
12 Mpx fisheye kamera, exteriérová, 1/1.6" progressive scan CMOS, rozlišení 3520 × 3520 px @ 25/30 fps, citlivost: 0,38 lx Color, 0,19 lx Monochrome, F2.0, pevný objektiv 1,74 mm, úhel záběru: H: 182° V: 182°, AWB, WDR 120 dB, 3DNR; H.264, H.265, Motion JPEG, HDSM SmartCodec, ONVIF; Inteligentní funkce: Appearance Search Support, Facial Recognition Support, Teach By Example, IVS / Perimeter Protection (Objects in Area, Object Loitering, Objects Crossing Beam, Object Appears or Enters Area, Object Not Present in Area, Objects Enter Area, Objects Leave Area, Object Stops in Area, Direction Violated), Tamper Detection, Crowd Size, Unusual Crowd Growth, Unusual Crowd Size, Audio Analytics; alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, vestavěný mikrofon, 2x slot pro microSD / microSDHC / microSDXC kartu, napájení PoE+ (802.3at) / VDC: 12 V ±10 %, max. spotřeba 26 W, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 66, IP 67, IK 10, Nema 4X, rozměry 145,5 × 145,5 × 71,3 mm, hmotnost 0,832 kg
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Avigilon Unity
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Fisheye
Rozlišení 12 Mpx a více
Objektiv Fixní 1,74 mm, Fixní
Stupeň krytí NEMA 4X, IK 10, IP 67, IP 66
Napájení 12 V DC, PoE+