Dahua DHL32-F600 CCTV monitor, FullHD LCD
| DHL32-F600
31,5" CCTV Full HD monitor určený pro non-stop provoz. Zařízení vyniká nízkou odezvou a výborným pozorovacím úhlem 178°. K dispozici jsou vstupy pro HDMI, VGA a audio. Součástí balení je i praktický stojan na stůl.
Tento produkt již není v nabídce.
31.5" Full HD CCTV DID LCD monitor pro provoz 24/7, max. rozlišení 1920 x 1080 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178° / 178°, 16,7 mil. barev, odezva 5 ms, 1x VGA vstup, 1x audio vstup, 1x audio výstup, 2x HDMI vstup, kontrast 1200:1, jas 300 cd/m2, napájení 100 – 240 V AC, zabudované reproduktory, stojan na stůl, kopatibilní s VESA 100, rozměry 731,2 x 435,6 x 79,2 mm, 5,4 kg
www.dahuatechnology.cz
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Parametry
Rozlišení Full HD
Výrobce DAHUA
Vstup HDMI
Úhlopříčky 32"