Dahua HAC-HDW1200EMP-POC-0360B-S3A 2 Mpx HDCVI dome kamera
| HAC-HDW1200EMP-POC-0360B-S3A
HDCVI dome exteriérová kamera firmy Dahua s rozlišením 2 Mpx. Předností této kamery je funkce PoC (Power over Coax). Kamera má funkci Day/Night a smart IR LED s dosvitem až na 50 metrů. Zařízení disponuje fixním objektivem 3,6 mm a má integrované funkce pro vylepšení obrazu BLC, HLC, AWB, AGC, DWDR, DNR. Navíc má kamera krytí IP 67.
Produkt byl vyprodán a nahrazen novou řadou
Dahua HAC-HDW1200EMP-A-POC-0360B-S4.
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) dome kamera HDCVI exteriérová, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 50 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,02 lx / F1.85, 30 IRE, 0 lx IR ON, fixní objektiv 3,6 mm / F1.85, úhel záběru 89,9°, BLC, HLC, AWB, AGC, DWDR, DNR, OSD menu, 1x video výstup, napájení 12 V DC, 283 mA, PoC (Power over Coax), pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, rozměry ø 106,0 × 93,7 mm, hmotnost 0,43 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
Příklady montáže
Montáž na strop
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA139
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce Dahua
Funkce pro vylepšení obrazu AWB, DNR, DWDR, AGC, BLC, HLC
Typ HDCVI kamera, 4v1, Analogová kamera
Konstrukce Dome
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Prostředí Interiérová
Napájení 12 V DC, PoC