Dahua HAC-HFW1200R-Z-IRE6-A-2712 2 Mpx HDCVI kamera
| HAC-HFW1200R-Z-IRE6-A-2712
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx kompaktní HDCVI kamera, Day/Night, IR přísvit do 60 m, 2Mpx CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px, snímkování CVI: 1080p @ 25/30 fps, 720p @ 25/30 fps, AHD: 1080p @ 25/30 fps, 720p @ 25/30 fps, TVI: 1080p @ 25/30 fps, 720p @ 25/30 fps, CVBS: 960H, citlivost 0,02 lx / F1.7, 30 IRE, 0 lx IR on, motorický zoom objektiv 2,7–12 mm, úhel záběru D: 38°–125°, H: 33 °–102°, V: 19°–53°, horizontální otáčení: 0°–360°, vertikální náklon: 0°–90°, rotace: 0°–360°, AWB, BLC, AGC, 2D NR, vestavěný mikrofon, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, napájení 12 V DC ± 30 %, spotřeba max. 12,7 W, rozměry 209,9 × 90,4 × 90,4 mm, hmotnost 0,55 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
Příklady montáže
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA13G
Montáž na sloup
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Parametry
Funkce pro vylepšení obrazu AGC, 2DNR, BLC, AWB
Přísvit IR
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Typ HDCVI kamera, 4v1
Konstrukce Kompaktní
Délka přísvitu 60 m
Napájení 12 V DC