Dahua HAC-HFW1200RP-Z-IRE6-2712-S5 kompaktní HDCVI kamera
| HAC-HFW1200RP-Z-IRE6-2712-S5
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx HDCVI kompaktní kamera, Day/Night, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px, snímkování 25/30 fps, citlivost 0,02 lx / F1.7, 30 IRE , 0 lx IR on, IR přísvit s dosvitem 60 m, motorický zoom objektiv 2,7–12 mm, úhel záběru D: 38°– 125°, H: 33°–102°, V: 19 °– 53°, horizontální otáčení 0°–360°, vertikální náklon: 0°–90°, rotace: 0°–360°, AWB, DWDR, BLC, HLC, AGC, 2D NR, 1x BNC video výstup, vestavěný mikrofón, 1x RS-485 rozhraní, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, napájení 12V DC, spotřeba max. 12,1 W, rozměry 209,9 × 90,4 × 90,4 mm, hmotnost 0,55 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
Příklady montáže
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA135
Montáž na sloup
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Parametry
Konstrukce Kompaktní
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Objektiv Zoom
Napájení 12 V DC