Dahua HAC-HFW1509TLM-IL-A-0280B-S2 5 Mpx kompaktní HDCVI kamera
HDCVI/CVBS/AHD/TVI Bullet kamera Dahua s 5 Mpx rozlišením. Kamera využívá krytí IP 67, které ji předurčuje pro venkovní použití a je vybavena Smart přísvitem v infračerveném a viditelném spektru dosahem 40 metrů. Za zmínku stojí podpůrné funkce pro lepší kvalitu obrazu AWB, AGC, BLC, HLC, WDR 120dB, 3DNR, Super Adapt.
5 Mpx Bullet HDCVI kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR a WL přísvit s dosvitem 40 m, 5 Mpx progressive CMOS, rozlišení 2880 × 1620 @ 25 fps, citlivost 0,001 lx / F1.0 (Color 30 IRE), objektiv 2,8 mm, úhel záběru H: 111°, V: 57°, D: 131°; AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, 3D NR; CVI/TVI/AHD/CVBS, Super Adapt; 1x BNC, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, napájení 12 V DC ±30 %, spotřeba < 4,3 W, rozměry 240 × 115 × 111 mm, hmotnost 0,34 kg.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
![]() |
Montáž na strop |
![]() |
Montáž na stěnu |
![]() |
Montáž na sloup |
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Parametry
| Typ technologie | HDCVI / 4v1 / Analog kamery |
|---|---|
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobce | Dahua |
| Typ | HDCVI kamera |
| Prostředí | Exteriérová |
| Konstrukce | Kompaktní |
| Rozlišení | 5 Mpx |
| Napájení | 12 V DC |
| Funkce pro vylepšení obrazu | WDR, BLC, Full-color, 3DNR, AWB, AGC |
| Přísvit | IR, Bílé světlo |
| Stupeň krytí | IP 67 |
| Objektiv | Fixní, Fixní 2,8 mm |
| Délka přísvitu | 40 m |
Návody a podpora
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
CZ
Pre SK zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty



